Superbinder 200 - lepička V2

Superbinder 200 je ideálním strojem pro střední a větší náklady u kterého se kombinuje rychlá příprava k práci s vysokým výkonem. Stroj je vybaven čtyřmi kapsami s kontrolou naložení knižního bloku. Zalisování je mechanické s elektronicky regulovaným setřásačem.

Vysokoobrátková fréza se 4 zdrsňovači hřbetu je výškově regulovatelná a umožňuje také použití knižního bloku sešitého nitěmi. Odfrézované části jsou odsávány. Nanášení lepidla je dvěma velkoprůměrovými válci a možností naprogramování délky nanášení lepidla na hřbet.. Teplota obou na nanášecích kolech je regulována odděleně, stejně tak jako teplota lepidla pro boční nanášení. Boční nanášení lepidla je zajištěno je výškově regulovatelnými kolečky.
Odsávání výparů lepidla je v základním vybavení stroje.

Nakládání obálky je savkové, obálky jsou nakládány zespoda a proto je možno je přikládat bez zastavení stroje. Kontrola naložení každé obálky je zjišťována elektronicky. Speciální konstrukce umožňuje aby knižní blok při přikládání obálky nebyl v pohybu a rozeběhl se až po přitisknutí na zalisování obálky, zatímco všechny ostatní kapsy jsou v pohybu.

Celý stroj je řízen programovatelným počítačem, který umožňuje i nastavit předhřívání stroje.
SPECIFIKACE  
Maximální rozměr knihy 450 x 270 mm
Minimální rozměr knihy 140 x 120 mm
Maximální velikost obálky 450 x 610 mm
Doporučená gramáž obálky 120 -300 (g/m2)
Maximální tloušťka knihy 3 - 50 mm
Maximální rychlost 2 100 cyklů za hodinu
Elektrický příkon 17,0 kW
Pracovní rozměry: D x Š x V 3200 x 1430 x 1330 mm
Váha 1900 kg(c) 2004-07, Atlanet.cz. Všechna práva vyhrazena.